top of page

Spiral Dinamikler İntegral &

Valuematch Koçu (VCC) Sertifikasyon Eğitimi 2023 

online: 8 + 3 TOPLAM 11 SEANS

(Zoom linkleri kayıtlı e-postalara gönderilecektir)

ValueMatch Certified Practitioner logo 1 green low resolution2.png

Valuematch Uygulayıcı (VCP) Sertifikasyon Eğitimi 2023 

online: 4 SEANS

Valuematch Sertifikalı Uygulayıcı Eğitimi:

24 EKİM  - 5 ARALIK 2023

Kayıt ol

(Zoom linkleri kayıtlı e-postalara gönderilecektir)

Spiral Dinamikler İntegral'in Temelleri (SDI L1) - 2023

SDI teorisini ve modelini sekiz oturumluk bir yolculukta, kendi Değişim ve Değerler profiliniz, alıştırmalar ve diğer katılımcı arkadaşlarınızla ekip olarak birlikte öğrenebileceğiniz standardize bir eğitim. SDI L1 sertifikasyonu ile birlikte bir sonraki adım olan Valuematch Certified Coach (VCC) olmak yolunda bir ilk adım. Bu sertifikasyon Spiral Dynamics kitabı yazarı Don Beck ve Vakfı tarafından verilmektedir. Eğitimler Valuematch'tan Auke van Nimwegen ve Social-i'dan Hamza Zeytinoğlu tarafından sunulmaktadır. Oturumlar Zoom üzerinden, yaklaşık ikişer hafta arayla İngilizce ve Türkçe simultane çeviri ile verilir.  

2023 SDI L1 tarihleri:

11 Nisan - 25 Nisan - 9 Mayıs - 23 Mayıs - 6 Haziran - 20 Haziran - 4 Temmuz - 18 Temmuz (SAAT: 18:00 - 20:00)

Valuematch Certified Coach (VCC) - 2023

Valuematch Sertifikasyonlu Koç eğitimi, profesyonel alanınızda Değişim ve Değerler envanterleriyle birlikte size tam donanımlı koçluk fırsatını sunar. Global bir ağın parçası olarak SDI alanında koçluk formasyonu kazandıran bu eğitimle birlikte bireysel ve kurumsal değişim alanında, danışanlarınız ve ekiplerinizin değişim ve değerler haritalarını çıkararak çalışmalarınızda size ve danışanlarınıza engin bir perspektif kazandırır. Aynı zamanda SDI -L2 için giriş eğitimidir. Grup çalışmaları yanısıra sizin seçtiğiniz iki danışman ile yapacağınız supervizyonlu alıştırmalar bu eğitime dahildir. Oturumlar Zoom üzerinden, yaklaşık ikişer hafta arayla İngilizce ve Türkçe simultane çeviri ile verilir.    

2023 VCC tarihleri:

11 Eylül - 26 Eylül - 10 Ekim (SAAT: 18:00 - 20:00)

Valuematch Certified Practitioner (VCP & SDI L2) - 2023

Valuematch Sertifikasyonlu Uygulayıcı eğitimi, Valuematch'ın geliştirdiği Kültür Profili uygulaması için size donanım sağlar. Dünyada başka örneği olmayan bu envanter ile özellikle organizasyonlarda Kültür ve Yapı bileşenlerinin mevcut ve arzulanan durumlarını analiz etme ve şimdi ile yarın arasında tanımlanan fark üzerinden değişim ve dönüşümün yönetilmesi konusunda size ayrıntılı br yol haritası verir. Bu eğitimle gene Don Beck ve Vakfı tarafından SDI -L2 seviyesini de tamamlamış olursunuz. Grup çalışmaları yanısıra sizin seçtiğiniz bir grup ya da organizasyonun Kültür, Değerler ve Değişim profilini çıkararak yapacağınız supervizyonlu alıştırmalar bu eğitime dahildir. Oturumlar Zoom üzerinden, yaklaşık ikişer hafta arayla İngilizce ve Türkçe simultane çeviri ile verilir.  

2023 VCP tarihleri:

24 Ekim - 7 Kasım - 21 Kasım - 5 Aralık   (SAAT: 19:00 - 21:00)

bottom of page